Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

AÖF Kayıt Yenileme İşlemleri Ne Zaman Başlıyor?

29 Eylül 2015
AÖF Kayıt Yenileme İşlemleri Ne Zaman Başlıyor?

AÖF Kayıt Yenileme İşlemleri Ne Zaman Başlıyor?

Merhaba değerli okurlarımız AÖF internet sitesinden yapılan açıklamaya göre; Güz dönemi kayıt yeniletecek öğrencilere ders atamaları ders kodu sırasında 30 AKTS krediyi geçmeyecek şekilde Fakülte ler aracılıgı ile yapılmalıdır. öğrenim görenler tekrarını ettiği dersler hariç, Üniversite tarafından atanan dersleri eksiltebilir veya toplam 45 AKTS krediyi geçmeyecek şekilde üst yarıyıldan ders ekleyebilir.

Ders ekle-sil işlemleri http://kayit.anadolu.edu.tr  internet sitesinden yapılacaktır. Öğrenim görenler, ödeme yapmadığı zaman ders ekle-sil işlemi yapabilirler. Ödeme yaptıktan sonra ders silme işlemi yapılması mümkün olmamaktadır. Ders ekle-sil işlemi yapmadan kayıt yenileme bedelini ödeyen öğrenciler, Üniversite tarafından atanan dersleri kabul etmiş sayılırlar. Öğrencilerin ileride sorun yaşamamaları için ödeme yapmadan önce http://kayit.anadolu.edu.tr adresinden Kayıt Yenileme adresinden sorumlu oldukları dersleri mutlaka incelemeleri gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan MEB Destekleme ve Yetiştirme Kursu Başvuruları Başladı başlıklı makalemizde destekleme kursu öğrenci başvurusu, meb destekleme ve yetiştirme kursu ve meb destekleme ve yetiştirme kursu öğrenci başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

AÖF Kayıt Yenileme İşlemleri Ne Zaman Başlıyor? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.