Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

AÖF 2015 final sınavı soruları cevapları açıklandı

24 Mayıs 2015
AÖF 2015 final sınavı soruları cevapları açıklandı

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) öğrencileri için bu hafta sonu sınav stresi ile geçti. AÖF öğrencileri 23-24 Mayıs Cumartesi ve Pazar günleri sınav heyecanı yaşadılar. Haftasonunu sınav heyecanı ve stresiş ile geçiren öğrenciler şimdi merakla soruların açıklanmasını beklemeye başladılar. AÖF final sınav soru ve cevapları açıklandığında, öğrenciler puanlarını hesaplamaya çalışacaklar. 2015 yılı AÖF final dönemi sınavının soru ve yanıtları açıklandı. Sınava katılan adaylar soruların yanıtlarını inceleyerek, alacakları notları tahmin edebilirler.

AÖF soru ve cevapları açıklandı

24-25 Ocak 2015 tarihlerinde gerçekleşen AÖF dönem sonu final sınavı soruları cevapları sınavın bitmesinin ardından AÖF’nin resmi sitesinde yayınlandı. Öğrenciler http://sinav.eogrenme.anadolu.edu.tr/ linkinden bugün gerçekleşen final sınavı soru ve cevaplarına erişebilecek.

AÖF sonuçlarının da 15 gün içinde açıklanması bekleniyor

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF soru ve cevapları yönergesi ne göre sınav soruları açıklanıyor.

Anadolu Üniversitesi Soru Ve Cevaplarına ulaşma yönergesi:

AÖF İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap formatında yayınlıyor. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfasına giriş yaparak sonuçlara ulaşabilir. Öncelikle “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişiliyor.

Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencleri, “T.C. Kimlik Numarası” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilir.

AÖF 2015 final sınavı soruları cevaplarına ulaşmak için Tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan 2015 Açıköğretim tek ders sınavı giriş şartları nelerdir? başlıklı makalemizde 2015 AÖF dönem sonu sınav sonuçları, AÖF 2015 tek ders sınav tarihi ve AÖF tek ders sınavına kimler girebilir hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

AÖF 2015 final sınavı soruları cevapları açıklandı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.