Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Anadolu Üniversitesi Diploma Duyurusu

18 Haziran 2015
Anadolu Üniversitesi Diploma Duyurusu

Eskişehir’de bulunan Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri öğrencilerinin geçtiğimiz eğitim yılına ait diplomaları hazırlandı. AÜ, 2014-2015 yılında belirtilen fakültelerden mezun olan öğrencilerin diplomaları ile ilgili duyuru paylaştı. Belirtilen dönemde mezun olan öğrencilerin diplomalarını AÖF bürolarından alabilecekleri belirtildi. Diplomasını almak isteyen öğrencileri üniversiteye gitmesine gerek kalmadan, AÖF bürolarına başvuru yaparak diplomalarını alacakları belirtildi.

AÜ; Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri mezunları iş başvurularında kullanmak istedikleri diplomalarına nihayet kavuşacaklar. Daha önce bu tür belge istenen durumlarda üniversitenin verdiği diploma yerine geçen belge kullanılıyordu.

Şimdi AÜ tarafından yayınlanan duyuruda 2014-2015 döneminde mezun olan öğrencilerin, AÖF Bürolarına başvurarak diplomalarını almaları istendi.

Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan duyuruda, 2014-2015 öğretim yılı bahar dönemi sonunda Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin önlisans ve lisans programlarından mezun olan öğrencilerin, diplomalarının hazır olduğu belirtildi.

Anadolu Üniversitesi tarafından, 2014-2015 öğretim yılı bahar dönemi sonunda mezun olan öğrencilerin diplomalarının hazır olduğu açıklandı.

Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan duyuruda, 2014-2015 öğretim yılı bahar dönemi sonunda Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin önlisans ve lisans programlarından mezun olan öğrencilerin, diplomalarının hazırlanma süreci tamamlandı.

Yapılan duyuruda, 2014-2015 öğretim yılı bahar dönemi sonunda mezun olan öğrencilerin diplomalarını bağlı oldukları AÖF bürolarından teslim alabilecekleri bildirildi.

Bir önceki yazımız olan LYS puan hesaplama örnek anlatım 2015 başlıklı makalemizde 2015 LYS Puanları Nasıl Hesaplanacak, Haziran 2015 LYS Puan Hesaplama ve LYS Örnek Puan Net Hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.