Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Açıköğretim Fakültesi Harç Ücretleri Ne Kadar Oldu ?

9 Ağustos 2015
Açıköğretim Fakültesi Harç Ücretleri Ne Kadar Oldu ?

2015 Harç Ücretleri Ne Kadar Oldu ?

Bazı üniversite öğrencileri için harç ödemeleri cep yakıyor  Açık öğretim de eğitim görmekte olan öğrenciler için harç ücretleri her zaman şikayet konusu olmakta. Üniversite harçları yeni müracat ve kayıt yenilemelerde öğrenci ailelerinin cebini zorlayan giderler arasında. Bu nedenle kayıt tarihlerinde öğrenciler harç ücretini tedarik etmek için, en çok harç ücretlerinin kaç tl olduğunu merak ediyor. Peki bu yıl AÖF harç ücretleri kaç lira oldu?

Açıköğretim Fakültesi harç ücreti ne kadar?

Açıköğretim Fakültesi’ne kayıt yaptıracak ögrenci adayları hangi bölüm için ne kadar üniversite harcı ücreti  yatıracakları henüz belli değil Anadolu Üniversitesi 2015 harç ücretlerini açıklamadı. Ancak öğrenciler geçen yılın ücretlerine göre tahmin yürütebilir. 2014-2015 ‘te lisans ve önlisans programları için 205 liralık harç ücreti alındığı varsayıldığında, programların harç ücretlerinin bu yıl da 205 liraya yakın bir miktarda olması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan 400 Bin Açık Lise Öğrencilerine Staj Ücreti Müjdesi başlıklı makalemizde 400 bin öğrenci, Açık lise öğrencisi ve açık liseli zorunlu staj hizmeti hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.