Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Açık Lise Kayıtları Ne Zaman Bitiyor?

Açık Lise Kayıtları Ne Zaman Bitiyor?

 Açık Lise Kayıtları Ne Zaman Bitiyor?

Merhaba değerli okurlarımız Millî Eğitim Bakanlığı, Açık lise kayıtları uzatılmıştı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen kayıtlar. 2015- 2016 yılı için Eğitim- Öğretim yılında açık liselerde eğitimine devam etmek isteyen öğrenciler için kayıt işlemlerinin süresi uzatılmıştı.

Açık lisede okumak için hala kayıtlarını yaptırmayan öğrencilerin en geç buhafta sonunda. Açık lise kayıtları ve mevcut öğrenciler için ise kayıt yenileme işlemleri 16 Ekim Cuma günü mesai sonuna kadar uzatılabilecek.

Bir önceki yazımız olan Antarktika İş Ve Çalışma Fırsatı başlıklı makalemizde Antarktika çalışmak, Antarktika çalışmak istiyorum ve Antarktika iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.