Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

8 Haziran Pazartesi okullar tatil

3 Haziran 2015
8 Haziran Pazartesi okullar tatil

7 Haziranda gerçekleşecek olan genel seçimler nedeniyle Pazartesi günü okullar tatil edildi. Genel seçimlerde okulların kullanılması, oy kullanmak için birçok seçmenin memleketine gitmesi nedeniyle okulların Pazartesi günü tatil edilmesine karar verildi. MEB’den yapılan açıklama ile tüm okulların 8 Haziran Pazartesi tatil olacağı duyuruldu. Okullar tatil olması, öğrenciler tarafından sevinçle karşılandı.

Milli Eğitim Bakanlığı, okulların tatil edileceğini bugün duyurdu. MEB, 8 Haziran Pazartesi günü ilk ve orta dereceli okulların tatil olduğunu açıkladı.

MEB’den açıklama: 8 Haziran Pazartesi okullar tatil

Genel Seçimler nedeniyle okullar Pazartesi günü tatil olacak. MEB yetkilileri, seçimin ertesi gününe denk gelen, 8 Haziran Pazartesi, bütün okulların tatil edileceğini açıkladı. MEB gerekçe olarak seçimlerden sonrasında okulların eğitim ve öğretime hazırlanması için tatil kararı alındığını açıkladı

Üniversiteler De Tatil

Milletvekili Genel Seçimleri nedeniyle Yükseköğretim Kurulu (YÖK), üniversitelerde de eğitime ara verileceğini duyurdu. 7 Haziran milletvekili seçimlerinde, oy kullanacak öğrencilerin memleketlerinden dönmesine zaman tanımak açısından, 5-9 Haziran’da üniversitelerin tatil olmasına karar verdi. Bu karar sonrasında da Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) beklenen tatil kararını açıkladı. MEB yetkilileri seçimin ertesi günü yani okulların tatil olduğunu açıkladı. 5,5 milyon üniversiteli ve 15 milyon öğrenci için seçim ertesi okullar tatil olacak.

Bir önceki yazımız olan AÖF öğrencilerinde kimlik zorunlu olmayacak! başlıklı makalemizde Açık Öğretim Fakültesi, Açıköğretim kimliği ve Açıköğretim kimlik bandrol hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.