Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

8 – 9 Ağustos’ta Açık Öğretim Lisesi 3. Dönem Sınavları Yapılacak

6 Ağustos 2015
8 – 9 Ağustos’ta Açık Öğretim Lisesi 3. Dönem Sınavları Yapılacak

 8 – 9 Ağustos’ta Açık Öğretim Lisesi 3. Dönem Sınavları Yapılacak

Açık Öğretim Lisesi ğidenler için 8-9 Ağustos tarihinde  Cumar tesi ve Pazar hafta sonu sınav heyecanı olacak. Hafta sonunda Açık Öğretim Lisesi ögrencileri için AÖL sınavları gerçekleşecek. AÖL 3. Dönem Sınavı bu hafta sonu gerçekleşecek. Hafta sonunda AÖL sınavına katılacak öğrenciler için sınav giriş yerleri açıklandı.

AÖL 3. Dönem Sınavı Bu Hafta Sonu Yapılacak

Sınava katılacak adayların merak ettiklerini sizler ile paylaşıyoruz.

Sınav, cumartesi ve pazar günü 3 oturumda gerçekleşecek. 180 dakikalık 3 oturumda yapılacak sınavda, her ders için dört seçenek bulunan 20’şer soru sorulacak.

Açık öğretim lisesi ve mesleki açık öğretim lisesi 3’üncü dönem sınavları 8 Ağustos Cumartesi ve 9 Ağustos Pazar günü MEB tarafından yapılacak. Sınavlara toplam 570 bin 986 öğrencinin katılacak.

SINAV GİRİŞ YERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir önceki yazımız olan Vakıflar Genel Müdürlüğü Burs Başvuru Tarihleri başlıklı makalemizde Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü Ortaöğrenim Ve Yükseköğrenim Bursu Başvuru Tarihleri Açıklandı, Vakıflar ve Vakıflar Burs başvuru tarihleri 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

8 – 9 Ağustos’ta Açık Öğretim Lisesi 3. Dönem Sınavları Yapılacak Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.