Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2016 Yarıyıl Talili Ne Zaman

2016 Yarıyıl Talili Ne Zaman

15 Tatil Ne Zaman ?

Milyonlarca velinin ve öğrencinin merak ettiği 15 tatil tarihi belli oldu. 2016 yılının yarıyıl halk dili ile 15 tatil tarihi netleşti. Öğrenci ve veliler tarafından en çok merak edilenler, öğrencilerin tarifiyle 15 tatili ne zaman,  Yarıyıl tatili kaç gün olacak ? Karneler ne zaman verilecek ? işte detaylar..

15 tatil olarak da adlandırılan yarıyıl tatili için sayılı günler kaldı. Milyonlarca eli ve öğrencilerin merakla ettiği 15 tatili ne zaman  sorusunun cevabı belirlendi. Bakan Avcı, 15 tatilinin 22 Ocak’ta başlayacağını duyurdu.

İkinci Dönem 8 Şubat’ta Başlayacak

Yarı yıl tatili, 22 Ocak Cuma günü öğrenciler ve öğretmenler için yarıyıl tatilinin başlangıcı olarak belirlendi. Yarıyıl tatili, 5 Şubat tarihinde bitiyor. Fakat 5 Şubat haftasonu denk denk geldiği için yeni dönem 8 Şubat Pazartesi günü başlayacak. Böylece sömestr tatili 15 yerine 16 gün olacak, dedi

Bir önceki yazımız olan THY 5 bin 500 Personel Alacak başlıklı makalemizde THY Hostes Alımı, THY Kabin Memuru Alımı ve THY Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

2016 Yarıyıl Talili Ne Zaman Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.