Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2016 Öğretmen Atamaları Onaylandı

2016 Öğretmen Atamaları Onaylandı

2016 Öğretmen Atamaları Onaylandı

Uzun zamandır atama beklemekte olanlar için kadro için bir umut belirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, öğretmen adaylarının dört gözle beklemekte oldugu ve tüm atama bekleyen öğretmenleri ilgilendiren kadro ihdasını  onayladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından onaylanan kanun ile birlikte 12 bin 500 öğretmen atama kadro ihdasına’da onay vermiş oldu.

Cumhurbaşkanı Yükseköğretim Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun, 12 bin 500 öğretmen kadrosu ihdasını da içeren kanunu onayladı

Devlet üniversitelerinde görev yapan akedemisyenlerin emeklilik yaşlarının 72 olaması için yapılan düzenleme ise 1 yıl uzatıldı. Bu kanunla birlikte bir çok kişiye zam müjdeside verildi.

Er ve erbaşlar ile Kıbrıs’a giden askerlerin harçlıklarının hesaplanmasında esas alınan gösterge rakamlarının yüzde 100 artırılmasını öngöre düzenlemeye göre 38 Lira alan erler 76 Lira, 43 Lira alan onbaşılar 86Lira , 49 Lira alan çavuşlar 97 Lira alacak.

Bir önceki yazımız olan Darüşşafaka Başvuru Sayfası 2016 başlıklı makalemizde Daruşşafaka sınav konuları, Daruşşafaka sınav şartları nedir ve Darüşşafaka sınav soruları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.