Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2016 DGS Başvuru Tarihi

1 Aralık 2015
2016 DGS Başvuru Tarihi

2016 DGS Başvuru Tarihi

Merhaba değerli okurlarımız ÖSYM tarafından açıklanması beklenen 2016 Dikey Geçiş Sınavı takviminin açıklaması merakla beklenmekte.

DGS sınavı ile ilgili tüm merak edilenler ÖSYM takviminde belirtilecek. 2016 yılında DGS sınavına katılmak isteyen adayların merak ettigi, başvuru şartları neler ? Başvurular ne zaman başlıyor ?

Başvuru tarihlerinin nezaman oldugu gibi merakla beklenen detayları incelemek için. ÖSYM sınav takvimini inceledik.

Sınav için müracat edecek adaylar, 2016-DGS Kılavuzunun yayınlanmasının yayımlanma tarihini bekleyecek. Başvuru tarihleri arasında Aday Başvuru Formu da ÖSYM’nin (http://www.osym.gov.tr) internet adresinde erişime açılıyor.

Bir önceki yazımız olan TEOG 25 - 26 Kasım Soru Ve Cevapları başlıklı makalemizde 25 kasım TEOG soru ve cevapları, 26 kasım TEOG soru ve cevapları ve TEOG matematik soru ve cevapları eba.gov.tr hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

2016 DGS Başvuru Tarihi Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.