Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

2016-2017 Eğitime Hazırlık Ödeneği Ne Kadar Oldu?

10 Eylül 2015
2016-2017 Eğitime Hazırlık Ödeneği Ne Kadar Oldu?

2016-2017 Eğitime Hazırlık Ödeneği Ne Kadar Oldu?

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz Milli eğitim bakanlığı eğitim öğretim yılına hazırlık ödeneğinin bayram tatili sebebi ile okulların açılış tarihinin ertelenmesi ile birlikte ertelenmeyeceğini açıklamıştı. eğitim öğretim hazırlık ödeneğinin bayramdan önce ödeneceğini açıklayan MEB, bugün kesin tarihi açıkladı. Kırtasiye yardımı da denilen 2015 Öğretim yılına hazırlık ödeneğinin ödenmesine ilişkin 10 Eylül’den itibaren takvimi yayınladı.

Mutabakatla sonuçlanan toplu sözleşme görüşmeleriyle memur ve memur emeklisini ilgilendiren 212 kazanım elde edildi. İşte tüm hizmet kollarıyla ilgili kazanımlar elde edildi. Eğitim çalışanalrının yüzünü güldüren bir kazanım da eğitime hazırlık ödeneği için oldu

EĞİTİME HAZIRLIK ÖDENEĞİ 2016 YILINDA 1.000 TL 2017 YILINDA 1.050 TL OLDU

 

Bir önceki yazımız olan AÖF Sınavsız İkinci Üniversite Başvuru Şartları 2015 başlıklı makalemizde AÖF 2. Üniversite Kaydı Nasıl Yapılır, aöf kayıt tarihleri ve aöf sınavsız üniversite kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

2016-2017 Eğitime Hazırlık Ödeneği Ne Kadar Oldu? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.