Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2015-DUS Sonuçları Açıklandı

8 Aralık 2015
2015-DUS Sonuçları Açıklandı

2015-DUS Sonuçları Açıklandı

Merhaba değerli okurlarımız. 2015 yılının son sınavlarından biri olan 2015-DUS yerleştirme işlemi neticelendi. DUS Sonuçları bugün itibari ile ÖSYM nin internet sitesinden https://sonuc.osym.gov.tr  yayınlandı.

Sınava girmiş olan adaylar TC Kimlik Numaraları ile ögrenebilecekler.

Yerleştirme sonuçlarına ait sayısal bilgiler ekte paylaşılmıştır.

SONUÇLAR İÇİN:  https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=2997

Sayısal Bilgiler Eki İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan 2016 DGS Başvuru Tarihi başlıklı makalemizde 2016 DGS Şartları Neler, 2016 Dikey Geçiş Sınavı ve DGS başvuru şartları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

2015-DUS Sonuçları Açıklandı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.