Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Nüfus Kaydında Düzeltme İstemi Dilekçesi

Nüfus Kaydında Düzeltme İstemi Dilekçesi

Nüfus Kaydında Düzeltme İstemi Dilekçesi

Merhaba değerli okurlarımız Nüfus cüzdanı, bireyin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı meydana geldiğini beyan eden resmi belgedir.

Nüfus cüzdanı cinsiyete göre: bayanlarda pembe, erkeklerde mavi olarak belirlenir. Her kişiye özgü bir cüzdan seri numarası vardır. Bu numara yalnızca o kişiye aittir. Ve bir başka kişi de bulunmaz.

Nüfus İşlemleri ile ilgili bir işiniz olduğunda, yerleşim yerinize göre belirlenen, sizlere en yakın yerdeki nüfus müdürlüğünden işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Resmi dairelerde yapmak istediğiniz her işlem için Dilekçe foldurmanız gerekmektedir. Dileğinizi resmi bir biçimde bildirmelisiniz. Bu nedenle kendinizi doğru ifade etmeniz için Nüfus Müdürlüğünde beyan edeceğiniz her işlem için Dilekçe örnekleri hazırladık.

Sizin tek yapmanız gerekli olan sizlere uyumlu dilekçe örneğini sitemizde bulmanız. Sonrasında dilekçe örneğini kolayca indirebileceksiniz. Nüfus Davalarıyla ilgili dilekçeyi indirdikten ardından kolayca üstünde oynama yapabileceksiniz.

Nüfus Kaydında Düzeltme İstemi Dilekçe Örneği İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Nüfus Cüzdanı Dilekçe Örneği başlıklı makalemizde nüfus cüzdani isteme dilekçesi, nüfus cüzdanı dilekçesi ve Nüfus Cüzdanı Talep Dilekçesi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.