Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Almanya Vize Başvurusu

Almanya Vize Başvurusu

Almanya Vize Başvuru Formu

Merhaba değerli okurlarımız Türkiye’den diğer ülkelere seyehat edebilmek için gereken resmi belgeye vize denir. Tabiki bazı ülkelere seyahat için vizeye gerek yoktur seyehat edilen ülkelerde hava limanlarından da vize almakta mümkün. Ancak  Almanya’ya gidebilmek için vize gerekmektedir. Bunun için schengen adını verdiğimiz ve birçok Avrupa ülkesinde geçerli olan vize çeşidine başvurabilir ya da sadece Almanya vizesine başvurup alabilirsiniz.

Başvuru yapabilmek için bazı koşullardan ilki olan vize başvuru formunu doldurmaktır. Bu formu İDATA’nın kendi internet sitesinde bulabilirsiniz. Fakat bilgisayar üzerinde doldurmayın, formun bir adet çıktısını alıp el ile doldurmanız gerekmektedir.

Bu başvuru formunda Kişisel bilgileriniz, ikametiniz, eğitim bilgileriniz ve durumunuz, medeni haliniz var ise çocuklarınız, daha önce yurt dışı deneyimleriniz, ne zaman aldığınız, yurt dışına çıkış amacınız, nerede kalacağınız gibi bilgiler içerir.

Almanya Vize Başvuru Formu İNDİR

resmin alt tagı

Almanya Vize Başvurusu Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.