Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Özgeçmiş Örnekleri 2015

Özgeçmiş Örnekleri 2015

Özgeçmiş Örnekleri,

Merhaba değerli okurlarımız Günümüz de insanların iş bulmaları için hakikaten büyük çaba harcamış olmaları gerekmektedir. Üst düzey bir eğitim sonrasında ise kendini geliştirecek başka dil ve mesleki kurslar. Tabi ki illa bunları herkes yapıyor mu yapmıyor tabi ki bunları da yapmadan iş bulabilenler var. Fakat bizim bahsettiğimiz noktalar ile de iş bulan bireyler ile o bireyler arasında da oldukça fark olmaktadır.

Okumuş ve kendini geliştirmiş bir insan ile bunları yapmamış bir insan benzer iş yerinde benzer statüde olabilmektedir mi ya da benzer yerde bulunabilir mi? Burada bir aşağılama mevzubahis değildir. Zira sonuç olarak ikisi de bizzat emekleri ile kazançlarını sağlama peşindedirler. Ama hayatta her zaman bir adım fazla atanlar hem bir kademe de fazla kazanmıştır her konuda. Buda hayatın acı ama gerçek bir olgusudur.

Cv Örnegini İndirmek İçin Tıklayınız

Kaynak: www.resimlicvornekleri.com

Bir önceki yazımız olan Resimli CV Örnekleri başlıklı makalemizde cv örneği hazır, hazır cv ve Hazır CV Örneği hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.