Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Etkili Özgeçmiş Hazırlama Teknikleri

Etkili Özgeçmiş Hazırlama Teknikleri

Etkili Özgeçmiş Hazırlama Teknikleri

Merhaba değerli okurlarımız Cv nizin çok uzun olmaması dört veya beş cümlelik bir ön mektup olması ve word dökümanı içerisinde görsel olması ve orta kısma düzgün yerleştirilmesi Başlıgı ve bitirişinde uygun olması iyi olur.En önemli hususlardan biride türkçenin düzgün ve anlaşılır kullanılmış olmasıdır.

Cv hazılarken imla kurallarına dikkat etmek çok önelidir. Özgeçmişin içerisinde bahsedemediginiz kariyer hedefleriniz artı pozisyona olan uygunlugunuzu ön mektupta yazmanız faydalı olacaktır.

Eğer başvuracagınız şirketteki pozisyonu çok istiyorsanız onla ilgilide gayet açık olarakta kendinizi ifade etmek sizi bir adım öne çıkaracaktır.

Bir önceki yazımız olan İyi Cv Hazırlama İpuçları başlıklı makalemizde CV Nasıl Hazırlanır?, cv nasıl olmalı ve cv nasıl yazılır hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Etkili Özgeçmiş Hazırlama Teknikleri Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.