Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Cv Hazırlarken Nelere Dikkat Edilmelidir

Cv Hazırlarken Nelere Dikkat Edilmelidir

Cv Hazırlarken Nelere Dikkat Edilmelidir

CV hazırlarken dikkat etmeniz gerekli olan birkaç küçük unsur var. Bunlar;

• Düz içerik şeklinde yazılan cv’ler genellikle göz ardı edilir, cv’niz ne kadar kuvvetli olursa olsun pek dikkate alınmaz.
• Konu yazınızı maddeler şeklinde çok açık, sade ve net yazmalısız. Cv’nize bakan kişi ne istediğini rahatlıkla görebilmeli ve size dair rahatlıkla bilgi edinebilmelidir.
• Ortalamanız 3.00’un altındaysa cv’nze yazmayın.
• Başvurduğunuz pozisyonu destekleyen bilgilerinizi yazın. Diğer ayrıntılar sadece cv’nizde dağıklığa sebep olur ve ne istediğini bilmeyen biri gibi görünürsünüz.
• Cv’nin başında kişisel bilgileriniz (ad, soya, doğum tarihi, askerlik verileri , tel no, adres ) yer almalı diğer veriler olan; öğrenim , deneyim , yetenekleriniz ve referanslarınız da ana başlıklar şeklinde bulunmalıdır.

resmin alt tagı

Cv Hazırlarken Nelere Dikkat Edilmelidir Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.