Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Üniversite Öğrencilerine 400 Lira Burs

Üniversite Öğrencilerine 400 Lira Burs

Üniversite Öğrencilerine 400 Lira Burs

Üniversite öğrencilerine verilen burslara zam geldi. Üniversitelerde öğrenim görmekte olan öğrenciler yeni yılın gelişi ile almakta oldukları Burslara’da zam geldi. Bu ay alacakları burslarıda zamlı olarak alacaklar. KYK dan burs alan öğrencilerin burs ücretleri 400 Tl ye yükseldi.

Bu ay alacakları burs ücretine yansıyacak olan burs ücretleri 9 ocak tarihinde alabilecekler. 1 Milyonun üzerinde burs alan öğrenciler zamlı burs ücretlerini almak için sabırsızlanıyorlar.

On yıl önce 450 bin öğrenciye burs veren kurum günümüzde 1 milyonun üzerinde öğrenim görmekte olan üniversite öğrencisine burs vermektedir. 2001 yılında öğrenci başına verilen burs ücreti 45 Tl iken günümüzde 400 lira olarak verilemeye devam ediyor.

 

Bir önceki yazımız olan 2016 Sürücü Kurs Fiyatları Kaç Lira başlıklı makalemizde 2016 ehliyet harç ücretleri, 2016 Sürücü kursu fiyatları ve İstanbul sürücü kursu fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Üniversite Öğrencilerine 400 Lira Burs Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.