Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Türk Eğitim Vakfı Yurt Dışı Burs Başvurusu 2016

Türk Eğitim Vakfı Yurt Dışı Burs Başvurusu 2016

Türk Eğitim Vakfı Yurt Dışı Burs Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Eğitime destek olmayı hedefleyen Türk Eğitim Vakfı her yıl oldugu gibi bu senede öğrencilere burs vermeye devam etmektedir.

Yurt içinde ve yurt dışında eğitim görmek isteyen öğrencilere geri ödeme şartı olmadan burs vermeye devam etmektedir. Türk Eğitim Vakfı 2016 eğitim ögretim yılının yeni başlamasına ragmen 2017 yılı için burs verecegi ögrenciler için burs başvurularını almaya başladı.

Türk Eğitim Vakfı yurt dışında Amerika başta olmak üzere İtalya ve Almanya’da eğitim için burs vermeye başladı.

Burs Başvuru Adresi:

http://www.tev.org.tr/burslarimiz/detay/Yurt-Disi-Burs-Basvurulari/52/49/0

 

Bir önceki yazımız olan Yabancı Ülke Bursları 2015-2016 başlıklı makalemizde burs, burs başvuruları ve burs başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Türk Eğitim Vakfı Yurt Dışı Burs Başvurusu 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.