Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

TED Eğitim Vakfı Burs Başvurusu 2016

TED Eğitim Vakfı Burs Başvurusu 2016

TED Eğitim Vakfı Burs Başvurusu 2016

Merhaba değerli okurlarımız. Türk Eğitim Derneği her yıl yüzbinlerce öğrencinin eğitimi için geri ödemesiz burslar vermeye devam ediyor.  TED bursları ile maddi imkanı olmayan öğrenciler aldıkları burs ile eğitimlerini tamamlaya bilmekteler.

Başarılı olup maddi gücü olmayan öğrencilere burs imkanı sağlayan Türk Eğitim Derneği yardım sever insanların yapmış oldugu bağışlar sayesinde. her yıl yüzbinlerce gencin eğitimi için burs veriyor.

 

TED vakfından burs almak isteyen ögrenciler bir sınava tabi tutuluyor. Sınavda başarılı olan öğrencilerin, Tüm eğitim ihtiyaçları TED eğitim vakfı tarafından karşılanıyor.

 

Türk Eğitim Derneği Burs Başvurusu İçin alttarafta verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://burs.ted.org.tr/burs-sistemi/

Bir önceki yazımız olan KYK Burs Ve Kredi Sonuçları Açıklandı başlıklı makalemizde 2016 KYK bursu çıkanlar, devlet öğrenim kredisi sonuçları ve e-devlet kyk burs sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

TED Eğitim Vakfı Burs Başvurusu 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.