Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Hollanda burslu Türk öğrenci arıyor

Hollanda burslu Türk öğrenci arıyor

Hollanda burslu Türk öğrenci arıyor

Üniversite öğrenimini yurt dışında burslu olarak yapmak isteyenler için yeni bir gelişme var. Özellikle yurtdışında eğitim harcamaları karşılanmak üzere çok sayıda üniversite öğrencileri alımı yapıyor. Yurt dışında bu imkanı veren ülkeler hangisi diye merak edenler için yapılmış olan bir araştırmayı sizlerle paylaşıyoruz. Sizde Avrupada Hollanda gibi güzel bir ülkede üniversite öğrenimini burslu olarak yapmak ister misiniz? Hollanda da burslu olarak öğrenim görme şartları şu şekildedir..

Bir çok öğrencinin hayellerini süsleyen Avrupada eğitim için fırsatını bu yıl Hollanda sunuyor her yıl binlerce yabancı öğrenciye burs imkanı veren Hollanda bu yıl ülkemizden 900 kişi için burs imkanı vereceği duyurulmuştur. Her geçen yıl öğrenci sayısını artırmayı hedefleyen Hollanda son dönemlerde  Tayland, Hindistan, ve Çin gibi ülkelerde ofisi olan Neso eğitim ofisini ülkemizede açtı. Neso aracılığı ile Hollanda hükümeti Lisans ve master için öğrencilere 5 bin Euro burs veriyor.

Hollanda burs imkanından yararlanmak isteyen adaylar için hazırlanmış kılavuz niteliğindeki yazı için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Üniversite Öğrencilerine 400 Lira Burs başlıklı makalemizde burslar 400 tl mi oldu, burslar 400 tl oldu mu ve burslar yattı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.