Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Eskişehir Eti Burs Başvurusu

Eskişehir Eti Burs Başvurusu

Eskişehir, Eti Burs Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız ETİ üretim fabrikasının bulunduğu Eskişehir’de oturan veya Eskişehir’de öğrenim görmek içine gelmiş öğrencilere burs vermeye devam ediyor. İlk şart olarak ETİ Burs başvurusu yapmak isteyenlerden Eskişehir’de yaşadığına dair ikamet belgesi isteniyor. Ayrıca ailesinde ETİ çalışanı olanlara da burs veriliyor. Emekli veya vefat etmiş anne/baba ETİ çalışanı olan öğrenciler de ETİ burslarından yararlanabiliyor.

Türkiyenin sektöründeki devlerinden birisi olan ETİ, Yönetim Kurulu her sene burs başvuru tarihlerini, kontenjan ve burs miktarını belirliyor. Grubun web sitesinde müracatların  1 – 15 Eylül arası yapılacağı belirtiliyor. Burs başvuruları web başvuru formu doldurularak yapılıyor. Ancak başvuru formu tıklanmak istendiğinde bu yıl için başvuruların başlamadığı belirtiliyor.  Bu nedenle ETİ burs başvuru yapacak olanların şirketin sitesini takip etmeleri gerekiyor.

ETİ Burs Başvuru formu, doldurmak için TIKLAYINIZ!

Gönderiler ve Mülakat Adresi: ETİ PLAZA İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Cad. No:11 ESKİŞEHİR

ETİ Burs Başvurunda istenen belgeler

İkametgah Belgesi (En az 2 yıl Eskişehir’de ikamet ettiğini gösterir belge)

Vukuatlı nüfus kayıt örneği

Üniversiteyi kazandığını gösterir belge

Gelir durumunu gösterir belge

Bir önceki yazımız olan Darüşşafaka Burs Başvurusu başlıklı makalemizde darüşşafaka burs başvuru 2015, Darüşşafaka bursu başvuru şartları ve Darüşşafaka Cemiyeti Yükseköğrenim burs başvuruları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.