Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Darüşşafaka Burs Başvurusu

Darüşşafaka Burs Başvurusu

Darüşşafaka Üniversite Burs Başvurusu,

Merhaba değerli okurlarımız ülkemizin’in en büyük  hayır kurumları arasında bulunan Darüşşafaka, Üniversite burs müracatları başladı. Darüşşafaka bünyesinde bulunan eğitim kurumlarında uzun yıllardan beri yardıma muhtaç öksüz, muhtaç öğrencilerin eğitimi sağlanıyor. Darüşşafaka kurumu her yıl özel bir sınav düzenleyerek, kendi okullarında okuyacak olan öğrencileri belirliyor. Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nda her yıl 1000 öğrenci 9 yıl süreyle tam burslu ve yatılı eğitim görüyor . Fakat Darüşşafaka kendi okullarında okumayan öğrenciler için de burs desteği veriyor. Darüşşafaka kurumu üniversite öğrencilerine karşılıksız burslar vererek, hayata kazandırmaya devam ediyor.

Darüşşafaka yükseköğrenim bursu almak isteyen öğrencilerinin Öğrenme Merkezi, Darüşşafaka Cad. No:14 34457 Maslak / İstanbul” adresine belgelerini eksiksiz olarak iletmeleri gerekiyor.

Darüşşafaka Burstan faydalanma koşulları, Burs Başvuru formu ve istenilen belgelere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Darüşşafaka Öğrenme Merkezi

Tel: 0212 276 50 20-481

E-Posta: ogrenme.merkezi@darussafaka.org

Bir önceki yazımız olan Vakıflar Genel Müdürlüğü Burs Başvuruları 2016 başlıklı makalemizde Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü 2015–2016 Burs Başvuruları, Vakıflar Genel Müdür ve Vakıflar Genel Müdürlüğü 2015–2016 Burs Başvuruları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.