Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Darüşşafaka Burs Başvurusu 2015-2016

Darüşşafaka Burs Başvurusu 2015-2016

Darüşşafaka Burs Başvurusu

Merhaba kımetli ziyaretçilerimiz Darüşşafaka mezunu olmadığı halde , gereksinim sahibi üniversite öğrencilerine toplamında 9 ay verilecek ve maaş 750 TL burs verilecek.

2015-2016 eğitim ve öğretim senesinde yükseköğrenim bursundan Darüşşafaka mezunu olmayan 2’si kız 2’si erkek olmak üzere 4 öğrenci yararlanacak. Cemiyet, geçen seneden beri Darüşşafaka mezunu olmayan üniversite talebelerinin de burslardan yararlanmasına olanak sağlamaya başladı.

Darüşşafaka yükseköğrenim bursu almak isteyen talebelerinin 15 Eylül 2015 Salı gününe kadar “Öğrenme Merkezi, Darüşşafaka Cad. No:14 34457 Maslak / İstanbul” adresine belgelerini eksiksiz olarak iletmeleri gerekmektedir .

 

Darüşşafaka Burstan faydalanma koşulları, Burs Başvuru formu ve istenilen belgelere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Darüşşafaka Öğrenme Merkezi

Tel: 0212 276 50 20-481

E-Posta: ogrenme.merkezi@darussafaka.org

Burs veren kurum, vakıf, dernek, işadamı, holdinglerin burs başvurusu duyuru ve haberleri için sayfamızı takip etmeye devam edin.

Bir önceki yazımız olan Katip Çelebi-Newton Fonu Yurt Dışı Lisansüstü Burs Programı başlıklı makalemizde Birleşik Krallık Burs Başvurusu, İngiltere Burs ve İngiltere Burs Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.