Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Anadolu Vakfı 2015 – 2016 Burs Başvurusu

Anadolu Vakfı 2015 – 2016 Burs Başvurusu

Anadolu Vakfı 2015 – 2016 Burs Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Anadolu Vakfı Burslarından maddi desteğe gereksinim duyan ve belirlenen kriterler çerçevesinde akademik olarak başarılı olmak şartları aranıyor.

Burs alabilmek için yurt içerisinde bulunan eğitim kurumlarında tam zamanlı öğrenim gören statüsünde kayıtlı olmak gerekir. Diğer müracaat şartları, meslek dalı kontenjanları ve burs miktarlarını öğrenmek için öğretim seneyi en başında web sitesine bakmak yeterlidir.

Anadolu Vakfı her sene 400-500 öğrenciye burs desteği veriyor. Burs başvuruları 1 – 30 Eylül tarihleri içinde gerçekleşiyor. Eğitim ve sağlık alanındaki önemli projeleriyle tanınan Anadolu Vakfı, lisans öğrencisine vereceği eğitim bursu için başvurular sürüyor. 2015-2016 Anadolu Vakfı burs başvuruları belirtilen tarihler içinde online yapılabiliyor.

Anadolu Vakfı’nın lisans bursları için başvurular; Eylül boyunca, Anadolu Vakfı’nın internet sitesi www.anadoluvakfi.org.tr adresinden yapılıyor.

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Eti Burs Başvurusu başlıklı makalemizde Eskişehir Eti bursları, Eti Burs Başvuru formu 2015 ve ETİ Bursu kaç lira hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.