Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Sivas Belediyesi Personel Alımı 2016

Sivas Belediyesi Personel Alımı 2016

Sivas Belediyesi Memur Personel Alımı 2016

Sivas Belediyesi yapmış olduğu çalışmalar ile şehrin tüm çevresini değiştirmiştir. Yeni projeler de yürüten Sivas Belediyesi geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl içerisinde yeni personel alımı yaparak daha iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir. Özellikle yaz aylarında bir çok gurbetçinin ve diğer şehirlerde yaşayan insanların yaz tatili boyunca ziyeret ettiği Sivas ilinde belediyeye ciddi anlamda hizmet yükü getiriyor. Mevcut kadrosu ile en iyi hizmeti veren Sivas Belediyesi kadrosunu güçlendirmeyi hedefliyor.

Sivas Belediyesi personel alımı 2016 da hangi pozisyonlarla ve toplam kaç kişi ile yapılacak şu an için net bir rakam vermek doğru olmaz ancak; Belediye personel alım ilanları genellikle yılın ilk altı aylık peryodunda ihtiyaçlarını belirlerler ve sonrasında personel alımı için ilanlar vermeye başlarlar.

Personel alımı, için yayınlanan ilanları takip eden bir çok kişi verilmiş olan ilanlara başvuru yapabilirler. Sizde Belediye iş ilanlarını yakından takip etmek istiyorsanız iskurr.gen.tr internet sitemizi kullanarak günlük olarak güncellenen iş ilanlarını takip ederek iş başvurularınızı gün geçirmeden yapabilirsiniz. Sitemiz belediye ve diğer kurumların ilanlarını takip ederek sizlerle paylaşmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde belediye işçi alımları, Belediye İşçi Alımları 2016 ve belediye memur alımları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Galip dedi ki:

    Mrb ben belediye bünyesinde şöför olarak çalışmayı istiyorum ünv ikinci sınıftan terk ettim maddi Sorunlardan dolayı makine model bölümü mezunuyum ayrıca ağır vasıta şöförüyüm süz değerli büyüklerimin cvp vermesini temenni ederim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.