Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Konya Seydişehir Belediyesi Personel Alımı

Konya Seydişehir Belediyesi Personel Alımı

Konya Şeydişehir Belediyesi personel alımı yapacağını duyurdu. Belediye zaman zaman ortaya çıkan personel boşluklarını gidermek adına personel alımı ilanı yayımlamaktadır. Gerek kendi resmi sitesi üzerinden gerekse Devlet Personel Başkanlığı sitesi aracılığı ile duyurularını gerçekleştirmektedir. Belediye iş ilanları her geçen yıl daha fazla talep görmektedir. Belediyede çalışmak bir çok insanın hayalidir. Bunun için güncel ilanları takip edip, doğru başvuru yapmak gerekir.

Konya Şeydişehir Belediyesi personel alımı yapacağı pozisyonu da duyurdu. Havuz Suyu Operatörü pozisyonunda çalışacak personele ihtiyacı olduğunu belirtti. Vereceğimiz link üzerinden ilanın detaylarına ulaşabileceksiniz. İlanın detaylarına birlikte göz atalım.

Belediye İş Başvurusu

Seydişehir Belediyesi personel alımı ilanı yayımladı. Başvurular başlamış bulunmaktadır. 11 Aralık tarihi itibari ile başvurular başlamış bulunuyor. 20 Aralık 2017’de ise başvurular sona erecektir. Bu tarihler arasında başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurular için bazı şartlar aranmaktadır. Havuz Suyu Operatörü belgesi, İlk yardım belgesi, İş yeri ulaşımı ve diğer işler için araç kullanılması gerekmektedir. Bunun içinde B sınıfı ehliyete sahip olmanız gerekmektedir. Erkek adayların askerlik ilişiği olmaması gerekmektedir. Tüm adaylar en az ilkokul mezunu olmalıdır. Ayrıca başvuracak adayların Türkiye Sualtı Federasyonu Cankurtaran Belgesine sahip olması gerekmektedir. Bunlar aranan şartlardandır. Bu belgelere sahip olmak gerekmektedir.

Seydişehir Belediyesi hizmetlerini daha iyi sürdürebilmek adına yeni personellere ihtiyaç duymaktadır. Bu ilanlara zamanında başvuru yaparak iş sahibi olabilirsiniz. Buna benzer ilanlardan faydalanmak adına bizleri takip etmeyi unutmayınız. Güncel şekilde buna benzer ilanlar sayfamızdan paylaşılmaktadır. Başvuru tarihlerine dikkat ederek diğer ilanlara da göz atabilirsiniz.

Belediye iş başvurusu için ve başvuru şartları için daha detaylı bilgi almak adına vereceğimiz linke tıklamanız gerekmektedir. Seydişehir Belediyesi personel alımı ilanına ulaşmak için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Kayseri Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2018 başlıklı makalemizde Belediye İş İlanları, kayseri belediyesi personel alımı ve kayseri büyükşehir belediyesi insan kaynakları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Konya Seydişehir Belediyesi Personel Alımı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.