Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016

Türkiye’ nin gelişmekte olan illerinden olan Eskişehir, halk arasında öğrenci şehri olarak bilinmektedir. Büyük Şehirlerimizden biri olan Eskişehir, gerek mimari gerekse sanayileşmedede son dönemlerde göç alan şehirlerimizden biridir. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ise bu gelişmede özellikle şehirleşmede bir çok projeye imza atıyor. Yapılan projeler ve büyüyen şehirde, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi personel alımlarını belirli zaman aralıklarında gerçekleştirmektedir.

Modern şehrin gereksinimlerini gidermek için, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi gelişmekte olan şehrin belediye personel ihtiyaçlarını karşılamak için memur, işçi ve sözleşmeli olmak üzere her yıl bir çok personel alımı yapıyor. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımlarını verdiği ilanlar ile duyuruyor. Fakat bir çok kişi bu iş ilanlarından faydalanamıyor, bir çok kişi verilen Belediye İş İlanlarından habersiz sizde iskurr.gen.tr sitesini sürekli takipte kalarak bu ilanlardan haberdar olabilirsiniz.

Günlük sitemizden yayınlanan Kamu ve Belediye iş ilanlarınıda inceleyip size uygun şartlarda olan iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.  Daimi olarak işe başlayacak olan personellerin bazı şartları olup KPSS sınavına girmiş olmaları ve sınavdan aldığı puan ile sıralamaya girip ve personel alımlarında puanları dikkate alınır. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi genellikle Temizlik işçisi, Mevsimlik İşçi gibi bir çok pozisyonda personel alımı yapmaktadır. Lütfen bu ilanlar için sitemizi takip etmeye devam ediniz.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.