Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Burdur Belediyesi Personel Alımı 2016

Burdur Belediyesi Personel Alımı 2016

Burdur Belediyesi Personel Alımı 2016

Ülkemizin küçük ve tarihi illerinden biri olan  Burdur şehrinde, 2016 yılında gerek belediye gerekse kamuya çok sayıda personel alımı yapılacaktır. Alım yapılacak personel miktarı hakkında şuan için net bir sayı veremiyoruz. Fakat sayısının 2016 yılında Belediye ve Kamuda çok olacak diyebiliriz.

Şehrin çehresini değiştirmek ve gelişmesine katkıda bulunmak için yapılacak olan bir çok proje hayata geçirilmesi planlanıyor. Durum böyle olunca bir çok personel alımıda bu yeni projelerle birlikte başlayacak diyebiliriz. Burdur Belediyesi 2016 yılında şoför, mühendis ve operatör şoförü alımı yapılacağı öngörülmektedir. En çok alımın yapılacak projelerde iş makinası operatör alımı yapılacak diyebiliriz.

Burdur Belediyesi personel alım ilanları, Burdur Belediyesi’ bünyesinde faaliyette bulunan Halkla ilişkiler departmanı tarafında organize edilecek olup işkur tarafından bu ilan yayımlanacaktır. burdur belediyesi yıl içinde  sık sık personel alımı yapmaktadır. Belediye bünyesi işçi alımları KPSS sınav sonucuna göre yapılmaktadır. Kpss sınavından en az 60 Puan alan adaylar bu ilanlara başvuruda bulunabilmektedir.

Adayların Belediye İş İlanı yayınlanmdan en az bir yıl önce KPSS sınavına girmiş olması gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi iş ilanları ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Personel Eleman Alımları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Burdur Belediyesi Personel Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.