Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Bandırma Belediye Başkanlığı Personel Alıyor

Bandırma Belediye Başkanlığı Personel Alıyor

Bandırma Belediye Başkanlığı Personel Alıyor

Bandırma Belediye Başkanlığı personel ihtiyaçlarını karşılamak üzere 1 mimar 1 harita mühendisi 1 inşaat mühensi alımı yapacağını duyurdu. Başvurmak isteyenlar 18 il 20 ocak tarihinde müracatları alınacaktır.

Başvuru Şartları 

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48.maddesinde belirtilen nitelikleri taşımak,

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak,

Her hangi bir suçtan ceza almamış olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli 

Adaylar, 18.01.2016 – 22.01.2016 tarihleri arasında saat 17:00′ ye kadar Bandırma Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen müracaat edeceklerdir. (Posta ve e-mail ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.)

İlan metni ve detaylar için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Burdur Belediyesi Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde Burdur Belediyesi, Burdur Belediyesi iş ilanları ve Burdur Belediyesi personel alımları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Bandırma Belediye Başkanlığı Personel Alıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.