Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Zonguldak Belediyesi Personel Alımı 2016

Zonguldak Belediyesi Personel Alımı 2016

Zonguldak Belediyesi Personel Alımı 2016

Karadeniz bölgesinin en çok bilinen şehri olan Zonguldak dar yolları ile bilinmekte, Kentsel dönüşümlerin başlayacağı Zonguldak ilimizde Belediye tarafından 2016 yılında çok sayıda proje yapılacaktır. Önemli şehirlerimizden olan Zonguldak çok sayıda insanın da ziyaret ettiği şehirlerimizden biri olarak ön plana çıkıyor. Zonguldak Belediyesi şehirde yaşayan insanlar için en iyi şekilde hizmet vermek için çalışmalarına hız vermeden devam ediyor.

Zonguldak Belediyesi personel alımı 2016 yılında kaç kişiye iş imkanı verecek bilmiyoruz fakat, personel alımı için çalışmalarını tamamlayan departmanlar personel müdürlüğüne personel ihtiyaçlarını belirlemiştir. Genellikle yılın ilk altı aylık peryodun da çalışmaları tamamlayıp personel alımlarına başlamaktadır.

Zonguldak belediyesi personel alımı 2016 da personel ihtiyaçlarına göre alımlarını yapacak olup farklı pozisyonlar için personel ihtiyacı olduğu takdirde yeni pozisyonlar için ilanlarda yayınlamaktadır. Zonguldak Belediyesi personel alımlarında öncelikle deneyimli adaylar arasından alımlarını yapmaktadır. Personel alım ilanları genellikle Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile duyurulmaktadır. Sizde bu ilanlardan haberdar olmak için iskurr.gen.tr internet sitesini kullanarak Belediye İş İlanlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Kadıköy Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde Belediye İş İlanları, belediye memur alımları 2016 ve İşçi Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.