Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Yalova Belediyesi Personel Alımı İş İlanları 2016

Yalova Belediyesi Personel Alımı İş İlanları 2016

Yalova Belediyesi İş İlanları 2016

Bir çok yatırımcı tarafından yatırım yapılmakta olan Yalova her geçen gün büyüyor. Bölgenin yükselen yıldızı olan Yalova özellikle Turizm sektörüne yapılan yatırımlarla gündeme geliyor. Her geçen gün büyüyen şehir için Yalova Belediyesi, de bir çok proje geliştiriyor bu projelerle birlikte hem belediye bünyesine hemde Yalova Belediyesine taşeron iş yapan şirketlere personel ihtiyacı ortaya çıkıyor.

Yalova Belediyesi Personel Alımı 2016 yılında bu projelerde görevlendirilecek çok sayıda personel alınacaktır. Yalova ilimize yakın zaman da ciddi turizm yatırımlarının yapılacak olması bölge halkını da heyecanlandırdı diyebiliriz. Yaz aylarının yaklaşması ile personel ihtiyaçlarını belirleyen Yalova Belediyesi önümüzdeki günlerde devlet personel başkanlığı aracılığı ile ilanlarını yayınlamaya başlayacak diyebiliriz.

Yalova Belediyesi Personel Alımı 2016 yılında kimlere iş verecek hangi müdürlükler alım yapacak gibi soruların cevabını önümüzdeki günlerde net olarak görebileceğiz. Yalova Belediyesi Personel Alımı için verilecek ilanları sitemizi takip ederek bu ilanlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sitemiz belediye personel alımlarını yakından takip ederek günlük olarak verilen ilanları yayınlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde beledİye eleman alimlari, Belediye İş İlanları ve belediye İŞ İmkanlari hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yalova Belediyesi Personel Alımı İş İlanları 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.