Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Van Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016

Van Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016

Van Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016

Doğu’nun incisi ve aynı zamanda En büyük şehirlerinden biri olan Van çevre illerden aldığı göç ile birlikte her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Büyümeye paralel olarak hem hükümet tarafından hemde Van Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen çok sayıda proje bulunmaktadır. Bu projeler ciddi anlamda Van ilimizin çehresini değiştirecek diyebiliriz. Van Büyükşehir Belediyesi bu projeler kapsamında kadrolu ve Mevsimlik olarak çalıştırılacak çok sayıda personel alımı yapacaktır.

Van Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2016 yılında kaç kişi işe alacak net bir rakam veremiyoruz. Fakat 2016 yılının ilk altı aylık döneminde ihtiyaçlarını belirleyen Van Büyükşehir Belediyesi ihtiyaçları doğrultusunda alım yapılacak personel sayısını personel müdürlüğüne verdikten sonra personel alım, ilanları Devlet personel başkanlığı aracılığı ile duyurulmaktadır.

Van Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2016 yılında alım yapmayı planladığı personeller için özel ve genel şartlar belirleyen ve şartlara uyan tüm adaylar bu ilanlara başvuru yapabilecekler. iskurr.gen.tr internet sitesi olarak tüm belediye iş ilanlarını günlük olarak takip edip siz değerli okurlarımız ile paylaşıyoruz. Sizde Belediye İş İlanlarından haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip edip güncel iş ilanlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Gaziantep Şahinbey Belediyesi Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde Şahinbey Belediyesi 2016 Yılı İş İlanları, Şahinbey Belediyesi 5 Müfettiş Yardımcısı Alımı ve Şahinbey Belediyesi İşçi Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.