Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Personel Eleman Alımı 2016

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Personel Eleman Alımı 2016

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Memur Personel Alımı 2016

2016 yılı içerisinde personel alımı yapacak olan belediyelerimizden biride Trabzon Büyükşehir Belediyesi’dir. Büyükşehir olarak daha fazla personel istihdamı edecek olan Trabzon Büyükşehir Belediyesi yeni projeleri için alım yapmayı planladığı personellerin genellikle tecrübeli personeller olmasına dikkat edecek diyebiliriz. Trabzon Büyükşehir Belediyesi personel müdürlüğü gerekli çalışmaları yapıp sonrasında alım yapmak için ilan vermektedir.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2016 yılında hangi kadrolarla yapılacak net bir bilgimiz yao ancak; Trabzon Büyükşehir Belediyesi personel memur alımlarını Nisan ayında netleştirip. Daha sonrasında ise ilerleyen günlerde ilanlarını yayınlamaya başlayıp 2016 yılı sonuna kadarda alımlarına belli aralıklarla devam edecektir.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2016 yılında hangi departmanlarda yapacak diye yaptığımız araştırmada karşımıza çıkan departmanlar şu şekildedir. zabıta müdürlüğü, Temizlik işleri, İtfaiye gibi departmanlara birden fazla personel alımı yapılacaktır. Trabzon Büyükşehir Belediyesi henüz her hangi bir ilan vermemiş olup sitemiz belediye iş ilanlarını yakından takip etmektedir. Sizde bu ilanlardan haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takipte kalınız.

Bir önceki yazımız olan Kastamonu Belediyesi Personel Eleman Alımı 2016 başlıklı makalemizde beledİye eleman alimlari, Belediye İş İlanları ve belediye işçi alımları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.