Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Tokat Belediyesi Personel Alımı 2016

Tokat Belediyesi Personel Alımı 2016

Tokat Belediyesi Memur Personel Alımı 2016

Karadeniz bölgesinde yer alan küçük bir şehir olan Tokat ilimizde belediyecilik hizmetleri en iyi şekilde verilmeye devam etmektedir. 2016 yılı içerisinde alacağı personellerle hizmet kalitesini artırmayı hedefleyen Tokat Belediyesi alım yapacağı personellerle birlikte hizmet kalitesini en iyi şekilde vermeyi hedeflemektedir. Kısa sürede alım yapacağı personellerle istihdamıda artırmayı hedefleyen Tokat Belediyesi alım yapacağı pozisyonlar için uygun adayları işe alacaktır.

Tokat Belediye personel alımı 2016 yılında kaç kişiyi işe alacak net bir rakam verilmemiştir. İlk olarak belediyede hizmet vermekte olan departmanlar personel ihtiyaçlarını belirleyerek personel müdürlüğüne ihtiyaçları doğrultusunda talepte bulunacaktır. Sonrasında ilgili departmanların ihtiyaçları için belediye meclisinden gerekli izinler alınıp alımlara başlanacaktır.

Tokat Belediyesi personel alımı 2016 daki alımlar için net bir tarih verilmemekte olup ihtiyaçlara göre yılın her hangi bir ayında ilanda verilmektedir. Tokat Belediyesi genellikle personel alımlarını emekli olan çalışanlarının yerine yapmaktadır. Bir çok kişi bu ilanları beklerken haberi dahi olmadan alımlar yapılmaktadır. iskurr.gen.tr sitesi olarak tüm belediye personel alımlarını günlük olarak takip edip sitemizde duyurmaktayız. Sizde Tokat Belediyesi personel alımlarından haberdar olmak istiyorsanız sitemizi günlük olarak takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Trabzon Büyükşehir Belediyesi Personel Eleman Alımı 2016 başlıklı makalemizde Belediye İş İlanları, belediye memur alımları ve Belediye Personel Alımları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Süheyla yılmaz dedi ki:

    acil iş istiyorum temizlik cayci farketmez dışarıdan lise okuyorum bitmek üzere

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.