Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Şişli Belediyesi Personel Alımı 2015

Şişli Belediyesi Personel Alımı 2015

İstanbul’un en kalabalık ve iyi hizmet veren bir belediyeye sahip ilçelerinden birisi de Şişli Belediyesi’dir. Sosyal etkinlikleri ve sosyal hizmetleri ile Şişli halkına en iyi hizmeti veren belediye, çok başarılı bir kadro ile yönetiliyor. Belediyecilik alanında İstanbul’un örnek belediyelerinden birisi olan Şişli Belediyesi, muhtaçlara yardım, işsizlere iş imkanı, öğrencilere staj ve burs imkanı, ihtiyaç sahiplerine yemek hizmeti, yaşlılara her türlü destek, kültürel ücretsiz turlar gibi daha akla gelmeyen birçok hizmetlerle halkını iyi bir şekilde yönetiyor. Ancak belediyenin her alanda bu kadar faal olması dışında birçok kişiye de isdihdam sağlıyor. İş arayan her pozisyon ve her yaştan kişiye işsizlere iş imkanı, öğrencilere staj ve burs imkanı, yaşlılara hizmet hizmet birimlerinde iş kapısı açılıyor. Kadrolu, sözleşmeli, dönemsel, günlük olarak Şişli Belediyesi’nin iş imkanlarından yararlanmak mümkün. Şişli Belediyesi açık pozisyonlar olduğunda ilanlarını yayınlıyor. Şişli Belediyesi’nde çalışmak isteyenler bu pozisyonlara başvuru yapabilirler. Ancak başka pozisyonlarda, belediyenin farklı birimlerinde çalışmak isteyenlerin İŞKUR kaydı yaptırması gerekmektedir. İşkur’a işveren yada iş arayan olarak kayıtlı olduğunuzda, Şişli Belediyesi’nin resmi web sitesinden İşkur bilgilerinizle giriş yapıp, iş başvurusu yapabilir yada, başvuru yapanlar arasından kendi aradığınız niteliklere uygun personel, eleman ve işçi araması yapabilirsiniz. Şişli Belediyesi Genel İş Başvurusu için TIKLAYINIZ!

Şişli Belediyesi Personel Alımı 2015

Şişli Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinde “İşçi Alım İlanı” yayınlandı. Belediye “Ön Muhasebeci” ve “Engelli Beden İşçisi” olarak 3 kişi istihdam edilecek.

Şişli Belediye Başkanlığı 12 Mayıs 2015 tarihinde personel alım ilanı yayınlandı. Başvurular 10 gün içerisinde İş Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Başvurular 21 Mayıs 2015 tarihinde sona erecektir.

Şişli Belediyesi ön muhasebeci alımı için: Lise Muhasebe bölümü mezunu olmak, Kamu Personeli Seçme Sınavı P94 puan türüne göre en az 60 Puan almış olmak gerekiyor. Adayların ilana başvurması için İstanbul ili sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekiyor. İlan Metni İçin Tıklayınız.

Şişli Belediyesi 2 kişi engelli beden işçisi alım için: İlköğretim mezunu olmak şartı aranıyor.İlan Metni İçin Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Bursa Büyükşehir Belediyesi İşçi Alım İlanı başlıklı makalemizde Bursa belediyesi işçi ilanları 2015, Bursa Belediyesi personel alımı 2015 ve Bursa Büyükşehir Belediye işçi alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. sebile gürler dedi ki:

    Ticaret meslek lisesi mezunuyum.1999 yılından bu yana kasiyerlikten başlayarak ön muhasebe işini öğrenene kadar devam eden iş hayatım var.Akü sektöründe parakende satış yapıp telefonlara bakıp fatura ba-bs vs gibi işler yaptım.

  2. fatma selcuk dedi ki:

    Merhabalar caycilik is istiyorum 2yil deneyimin var 10aydir issiz ım 0538 886 40 32 ssygilar

  3. Sedat mentese dedi ki:

    Mrhbaa ben sedat mentese sisli temizlik islerimudurlugune girwek istiom gazioswanpasa belediyesinde calisiom 5 senedir deyeyimim var isimde cok ustayim sisli belediyesine girmek istiorum eleman alincagi zawan eweklileri cikaracaklarmis tlfon numaraw

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.