Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Ordu Büyükşehir Belediyesi Personel Eleman Alımı 2016

Ordu Büyükşehir Belediyesi Personel Eleman Alımı 2016

Ordu Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016

Büyükşehir olan Ordu ilimiz için Büyükşehir belediyesinde görevlendirilecek personeller alınacaktır.  Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından alım yapılacak personellerin tecrübe sahibi adaylar arasından alınacağını söyleyebiliriz. Personel alımlarını kendi yönetecek olan  Ordu Büyükşehir Belediyesi personel alımı öncesi adaylarda istenilen şartları verecektir.

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2016 da hangi departmanlara alımlar yapacak incelediğimizde belediye bünyesindeki çok sayıda departman karşımıza çıkmıştır. Ancak alım yapılacak personellerde ilk önce deneyime bakılacaktır ancak alımlar kaç kişi ile yapılacak net bir rakam veremiyoruz.

Ordu Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2016’ yılında hangi departmanlara yapılacak inceleyecek olursak karşımıza fen işleri ,zabıta müdürlüğü ve temizlik işleri gibi çok sayıda personel çalıştıran departmanlar gelmektedir. Belediye alımlara başlamadan önce Mülakat ile bu süreci başlatabilir. iskurr.gen.tr sitesi olarak belediye iş ilanlarını günlük olarak takip ederek sitemizden güncel olarak yayınlıyoruz. Sizde  Ordu Büyükşehir Belediyesi personel alımı için verilecek ilanları takip etmek istiyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bakırköy Belediyesi Personel İlanı 2016 başlıklı makalemizde Bakırköy Belediyesi İş Başvuru Formu, Bakırköy Belediyesi işçi alımı 2016 ve Bakırköy Belediyesi personel alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.