Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Mersin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016

Mersin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016

Mersin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016

Büyükşehir belediyesi statüsü verilmiş olan belediyelerden biride Mersin’dir. Mersin Büyükşehir Belediyesi 2016 yılında bir çok kişiye iş imkanı sunacaktır. Turistik bir kent olmasıyla birlikte Mersin serbest bölgesinin de şehrin gelişimine büyük katkısı bulunmaktadır. Mersin akdenizin kenarında bir ticaret merkezi haline gelmiş bir şehir haline gelmiştir. Mersin Büyükşehir Belediyesi her gün büyüyen şehir için yeni projeler ile yeni personel alımları yapmayı hedeflemektedir.

Mersin Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2016 yılında hangi bölümlerde alınacak net bir bilgi bulunmamaktadır. Her bölüm ihtiyaçları doğrultusunda bütçe çalışmalarını tamamlayarak Mersin Büyükşehir Belediyesi personel işleri müdürlüğüne bildirmektedir sonrasında personel alım ihtiyaçları doğrultusunda devlet personel başkanlığı aracılığı ile ilanlar yayınlanmaktadır.

Mersin Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2016 yılında kadrolu personeller haricinde belediyeye taşeron iş yapmak için kurulmuş olan şirketler içinde yılın belirli aralıklarda bu taşeron şirketler içinde personel alımları yapılmaktadır. iskurr.gen.tr olarak özellikle büyükşehir belediyelerinin iş ilanlarını günlük olarak takip edip yayına çıkan ilanları günlük olarak paylaşmaktayız. Sizde bu ilanlara ilk başvuranlardan olarak şansınızı artırmak için sitemizi günlük olarak takip edebilir ve ilanlardan haberdar olabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Hatay Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde 2016 mart ayı memur alımı, 2016 mart ayı personel alımı ve Belediye İşçi Alımları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. kadir yildari dedi ki:

    Evlilik hazırlığında ise ihtiyacı var mersin büyük şehir belediyesine personel alımı varmış

  2. Tuncer dedi ki:

    İş arıyorum

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.