Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Malazgirt Belediyesi Sözleşmeli Personel Alıyor

Malazgirt Belediyesi Sözleşmeli Personel Alıyor

Malazgirt Belediyesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı Paylaştı

Malazgirt Belediyesi bünyesindeki eksikliklerden ötürü, boş pozisyonlarını doldurmak ve hizmetlerine daha iyi şekilde devam edebilmek adına personel alımı yapıyor. Malazgirt Belediye Başkanlığı, Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile personel alımı ilanını paylaşmış oldu. Belediye iş ilanları kategorisinde paylaşılan Malazgirt Belediyesi personel alımı ilanının detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

Malazgirt Belediyesi Eleman Alımı 2017 Başvuruları

Belediyelerde çalışmak bir çok kişinin hayalidir. Kendisini daha güvencede ve daha mutlu hissederler. Devlet personeli olarak çalıştığınızdan sırtınızı devlete yasladığınızdan dolayı bu işlerin getirmiş olduğu bir gönül rahatlığı bulunmaktadır. Sizlerde Malazgirt ve çevresinde yaşıyorsanız, Malazgirt Belediyesinde çalışma imkanı bulabilirsiniz. Başvurular 16 Ekim tarihinden itibaren başlamış bulunmaktadır. Son gün ise 20 Ekim olarak görülmektedir. Başvuru detaylı haberimizde.

Malazgirt Belediyesi Başvuru Şartları

Malazgirt Belediyesi’nin yayınladığı ilana baktığımızda personel alımı için istemiş olduğu bazı kriterlerin bulunduğunu görüyoruz. Bunlar;

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak.
  • Üniversitelerin unvanı ile ilgili bölümlerden mezun olmak.
  • Başka bir kurum veya kuruluş ile herhangi bir iş sözleşmesi bulunmuyor olmak.
  • Öğrenci Seçme ve Yerleştirme yani ÖSYM Tarafından 2016 yılında yapılmış olan Kamu Personel Seçme Sınavının KPSS-B bölümünki puan türlerinden lisans diploması istenen alım yapılacak kategoriler için KPSS-P3 ön lisans diploması istenilen kategoriler için yapılacak başvurularda KPSS-P93 puan türünden en az 60 puanı elde etmiş olmanız gerekmektedir.
  • Başvuruda bulunacak erkekler için askerlik ile ilişkisi bulunmamalıdır.
  • 20 Ekim tarihi ile 35 yaşınızı doldurmamış olmanız gerekmektedir.
  • Hizmetleri süresince işlerine engel olmayacak bir sağlık sorunu bulunmamalıdır.
  • Mühendis bölümüne başvuracaklar için üniversitelerin gerekli bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.
  • Tekniker bölümüne başvuruda bulunacaklar ise ön lisans seviyesinde olan ilgili yükseköğretim okullarından mezun olması gerekmektedir.

Malazgirt Belediyesi İş Başvuru Sınavı Ne Zaman?

Belediye sözlü mülakat sınavı 23 Ekim tarihinde Malazgirt Belediye Başkanlığı Ercümen Toplantı Salonunda gerçekleşecektir. Giriş sınavı tek aşamada olacaktır. Başvurularda en yüksek KPSS puanını elde etmiş ilk 20 kişi çağırılacaktır.

Sizlerde Malazgirt Belediyesi alım yapacağı pozisyonları detaylı şekilde öğrenmek ve alım için istenilen şartları detaylı şekilde öğrenmek için, ilanın detayı için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Belediye İş İlanları Nasıl Bulunur? başlıklı makalemizde anakara belediyesi iş başvurusu, belediye iş başvurusu ve belediye iş ilanları 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Malazgirt Belediyesi Sözleşmeli Personel Alıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.