Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 2016 yılı içinde personel alımlarına da devam ediyor. Bilhassa alımlarında çok fazla kişiyi işe alacaktır. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, her sene personel sayısını genişletip ve iş fırsatlarına yenilerini eklemektedir. Özellikle çok fazla kişinin işe alınacağını duyulması nedeni ile yoğun başvuru ile karşılayan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, personel alımlarını çok fazla insana iş imkanı verecektir.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi memur personel eleman alımı 2016 da kaç personel alacak tam bir rakam verilmemiş ancak alımları yüzlerce kişi ile başlatacak diyebiliriz. Kocaeli büyük bir şehir olması nedeni ile büyükşehir belediyesi verdiği hizmetini asla aksatmaması gerekiyor. Vatandaşlara Hizmetin en iyisini verebilmek için birçok kişiyi istihdam edip işe alacak olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi alımlarını da belli bölümlerde yapacaktır.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi memur personel alımı 2016’da en işlerine, zabıta müdürlüğüne, temizlik müdürlüğünden park bahçe müdürlüğüne çok sayıda personel alınacaktır.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi memur personel eleman alımı 2016 da personel ihtiyaçlarını belirleyen Büyükşehir belediyesi personel alım ilanlarını önümüzdeki günlerde yayınlayacaktır. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi personel memur alımı yapacakları zamanları sitemiz üzerinden de öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kayseri Büyükşehir Belediyesi Personel Eleman Alımı 2016 başlıklı makalemizde beledİye eleman alimlari, belediye işçi alımları ve belediye memur alımları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

 1. Nükhet dedi ki:

  Gebze veya Kocaeli belediye başkan imiza rica ediyorum işe ihtiyacım var VE iş imkanı sunarsalar duacilari olurum çok zor durumdayım

 2. Tanju dedi ki:

  Merhaba ben ekonometri (istatistik) mezunuyum yüksek lisans yapmaya baslycgm not ortalamam 3.47 belediyede ihala bölümnde çalışmak istyom ..saygılarımla arz edrim….

 3. Sena dedi ki:

  Merhaba.. kocaeli Universitesi Ali Riza Veziroglu Meslek Yyksek Okulu mezunuyum. Bolumum Cevre koruma ve kontrol. Degerlendirilirse cok sevinirim. Tesekkurler

 4. Veli çoban dedi ki:

  Merhaba ben corumluyum evli bir çocuk babasıyım tütün çiftlikte oturmaktayim işe ihtiyacimvar asıl mesleğim mobilyaci ama birturlu düzenli bir işim olmadı ablam dan yazıyorum
  Yardımcı olursanız sevinirim veli çoban

 5. Özkan bey dedi ki:

  Baş vurular nerden ve nasıl yapıyo lise mezunu olmak şart mı

 6. Turan istekli dedi ki:

  İle arıyorum

 7. Damla dedi ki:

  Merhaba…Kocaeli Üniversitesi Arslanbey Meslek yüksek okulu mezunuyum… Peyzaj ve Süs Bitkileri teknikeriyim.. Değerlendirirseniz çok sevinirim… Teşekkürler

 8. Turan istekli dedi ki:

  Ordu korganlıyım Aslanbeyde oturuyorum kocaeli Büyükşehir belediyemizden şöfür olarak iş istiyorum saygılarımı sunarım

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.