Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kirazlı Belediyesi Teknik Personel Alım İlanı 2016

Kirazlı Belediyesi Teknik Personel Alım İlanı 2016

Kirazlı Belediyesi Teknik Personel Alım İlanı

Merhaba değerli okurlarımız Kirazlı Belediyesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Kamereman Alınacak. Sizde Kirazlı Belediyesi bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

SINAV İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI :

1.657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48.maddesinde belirtilen şartları taşımak. 2.Üniversitenin • Unvan ile ilgili’ bölümünden mezun olmak, başka bir kurumla sözleşmesi bulunmamak. 3.Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak. 4.Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık. sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak. 5.İzmir İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. 

BAŞVURU ŞEKLI : Adayların 30.11.2015- 02.12.2015 tarihleri arasında saat 17:00’a kadar Kiraz Belediye Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (posta ve e-mail) ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
BAŞVURU SIRASINDA ISTENEN BELGELER : 1.Nrenim durumunu gösterir belgenin aslı veya fotokopisi. 2.Nüfus cüzdanı fotokopisi. 3.Yerleşim yeri belgesi. 4.Özgeçrnişi anlatan Cv. 5.Askerlikle ilgili durumunu gösterir belge: 6.Adli Sicil Belgesi.,
Saliha ŞENGÜL Belediye Başkanı

İlanın Detayları:

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?94766e9a-63ee-4d25-a38f-4d3abdd245d0

Bir önceki yazımız olan Tokat Ataköy Belediye Başkanlığı Sürekli İşçi Alım İlanı başlıklı makalemizde Belediye İş İlanları 2016, Tokat Ataköy Belediyesi ve Tokat Ataköy Belediyesi İşçi Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Kirazlı Belediyesi Teknik Personel Alım İlanı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.