Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Personel Eleman Alımı 2016

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Personel Eleman Alımı 2016

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Personel Eleman Alımı 2016

Kayseri Büyükşehir Belediyesi 2016 yılı içerisinde çok sayıda insana iş verecektir. Çok sayıda insanın çalışmak istediği Kayseri Büyükşehir Belediyesi bu yıl personel alımlarına yeniden hız verecek. Alım yapılması planlanan personel sayısı net bir rakam ile verilmesede Alımların çok sayıda olacağını söyleyebiliriz. Kayseri Büyükşehir Belediyesi personel alımlarında genellikle pozisyonlara göre tecrübeli insanlarla yapılacaktır.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2016 yılı içinde toplamda kaç personel alımı yapılacak şu an için net bir bilgi yok.Kayseri Büyükşehir Belediyesi departmanları personel ihtiyaçlarını belirleyerek personel müdürlüğüne teslim etmektedir belirlenen ihtiyaçların yanı sıra taşeron olarak ta bir çok sayıda işçi alımı da yapılacaktır. Alım yapılacak kadroları incelediğimizde itfayeci, park bahçe işleri, Zabıta, ve fen işleri müdürlüklerine personeller alınacaktır.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2016 yılı için nasıl olacak merak edenler sitemizi takip ederek personel alımı ilanlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. iskurr.gen.tr sitesi olarak belediye iş ilanlarını günlük olarak takip ederek sitemizden yayınlıyoruz. İlerleyen günlerde verilecek ilanlara sitemizi takip ederek ulaşabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Mersin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde Belediye İş İlanları 2016, Belediye İşçi Alımları 2016 ve belediye memur alımları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Esra dedi ki:

    Kayseride belediye de calismak istiyorum haritaciyim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.