Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Kastamonu Belediyesi Personel Eleman Alımı 2016

Kastamonu Belediyesi Personel Eleman Alımı 2016

Kastamonu Belediyesi Memur Personel Alımı 2016

Kastamonu Belediyesi 2016 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Diğer belediyeler gibi alımlarını ihtiyaçlarına göre belirleyen Kastamonu Belediyesi genellikle deneyimli adaylarlar arasından alımlarını gerçekleştirecektir. Kastamonu ilimizde belediye tarafından yapılan projeleri için görevlendirilmek üzere alım yapılacak kadrolar için bilgiler yayınlanacaktır.

Kastamonu Belediyesi personel alımı 2016 yılında kaç aday alınacak net bir bilgimiz yok fakat, internet üzerinden verilen bilgilere göre çok sayıda kişinin istihdam edilebilecek diyebiliriz. Belediye İş İlanlarının yayınlanması ile başvuruları almaya başlayıp sınavla alımlara başlayacaktır.

Kastamonu Belediyesi personel alımı 2016 yılında temizlik işleri, park ve bahçeler müdürlüğü, zabıta ve fen işleri gibi bölümlere alımlar yapılacaktır. Bu nedenle hangi bölüme kaç kişilik bir personel alımı yapılacak net bir bilgi veremiyoruz. Eğer sizde Kastamonu belediye bünyesinde çalışmak ve işe girmek isterseniz iskurr.gen.tr sitemizi takip edebilirsiniz.

Kastamonu Belediyesi personel alımı 2016 yılında toplamda kaç kişi alınacak diye inceleyecek olursak, net rakamlara ulaşamıyoruz Ancak iskurr.gen.tr sitesini takip ederek alım yapılacak kadrolar ve alımlar hakkında net bilgilere sahip olabilirsiniz. Sitemiz tüm belediye iş ilanlarını günlük olarak takip ederek yayınlanan ilanlardan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tunceli Belediyesi Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde Belediye İş İlanları, Belediye İş İlanları 2016 ve belediye işçi alımları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.