Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Isparta Belediyesi Personel Alımı 2016

Isparta Belediyesi Personel Alımı 2016

Isparta Belediyesi Personel Alımı 2016

Belediyeler arasında bir diğer personel alımı yapacak olan belediyelerden biride Isparta belediyesidir. 2016 yılında çok sayıda memur ve personel alımı yapacak olan ısparta belediyesi personel alımı için olşturulan kadrolar için bütçe çalışmalarını yaptıktan sonra personel müdürlüğü ile alımlar için yılın farklı aylarında ilanlarını yayınlamaktadır. Isparta Belediyesi genellikle alım yapacağı memur ver personelleri deneyimli adaylar arasından seçmektedir.

Isparta Belediyesi personel alımı 2016 yılında bir çok kişi ile yapılacak olup bilhassa alım yaparken belirlenen özelliklerde ve şartlar da personel alımlarını yapmaktadır. Personel alımlarını İtfayeci,temizlik işçisi, park ve bahçe müdürlüğünün yanısıra fen işleri müdürlüklerinde personel alımlarını yapmaktadır.

Sizde Isparta Belediyesi ne iş başvurusu yapmak istiyorsanız sitemizi takip ederek günlük olarak yayınlanan iş ilanlarını ilk siz görüp başvurularınızı günü geçmeden yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mersin Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde Belediye İş İlanları 2016, Belediye İşçi Alımları 2016 ve belediye memur alımları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.