Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 2016 yılında çok sayıda personel alımı yapacaktır. Belediye Personel Alımı 2016 yılı içerisinde özellikle alım yapacağı kadrolar için uzman insanları tercih edecektir. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi alım yapacağı kadrolar için Eskişehir de ikamet etmeniz gerekmektedir. Eğer sizde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışmak istiyorsanız bu ilanlara başvurabilirsiniz.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2016 yılı içerisinde bazı departmanlara işçi , memur ve personel alımı yapacaktır. Bu departmalar şı şekildedir Temizlik hizmetleri, Park Bahçe hizmetleri, zabıta memuru alımı, gibi bazı pozisyonlarda alım yapacakıtr. Belediye tarafından bu aylarda personel planı oluşturulup sonrasında devlet personel başkanlığı ve işkura alım için Nisan sonu gibi ilan verilmektedir.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2016 yılında çok sayıda personel alımı yapacağını ve bu ilanlar için sitemizi günlük olarak takip etmenizi öneriyoruz tüm ilanlar günlük olarak sitemizden anlık olarak yayınlanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Afyonkarahisar Belediyesi İşçi Alımları 2016 başlıklı makalemizde 2016 İş İlanları, Afyonkarahisar Belediyesi ve Afyonkarahisar Belediyesi personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Ekrem karcioglu dedi ki:

    Uygun görülen departmanda çalışmak isterim

  2. Okan daysal dedi ki:

    45 gun caliscam bi işe ihtiyacim var saygilarimla

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.