Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Erdek Belediyesi Temizlik İşçisi Alıyor 2016

Erdek Belediyesi Temizlik İşçisi Alıyor 2016

Erdek Belediyesi İşçi Personel Alım İlanı 2016

Erdek Belediyesi yaptığı duyuruda 20 kişilik temizlik işçisi alacaktır. İŞKUR aracılığı ile yapılan duyuruda alınacak işçiler kadrolu olarak temizlik işçisi statusünde istihdam edileceklerdir. Başvuru yapacak adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Lise mezunu olan adaylarda başvuru yapabileceklerdir.

Erdek Belediyesi Personel Alım İlanı başvuru yapmak için Balıkesir il yada ilçelerinde ikamet etmeleri gerekmektedir. Başvuru yapmak isteyen adaylar İŞKUR’a üye olmaları gerekmektedir.

Erdek Belediyesi Temizlik işçisi olarak alınacak işçiler noter huzurunda yapılacak kura ile yapılacaktır. Sizde bu ilan için detaylarına ulaşmak için işkur’un resmi internet sitesinde detay alıp başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kadıköy Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde Belediye İş İlanları, belediye memur alımları 2016 ve İşçi Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.