Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Düzce Kaynaşlı Belediyesi Geçici İşçi Alımı 2015

Düzce Kaynaşlı Belediyesi Geçici İşçi Alımı 2015

Düzce Kaynaşlı Belediyesi Geçici İşçi Alımı 2015

Kaynaşlı Belediyesi geçici işçi alımı 2015 yılında da İŞKUR üzerinden olacaktır. Geçici işçi  alacak olan Kaynaşlı belediyesi İŞKUR üzerinden ilan vererek ihtiyacı olan kadroları ve aranan nitelikleri detaylarıyla belirtmektedir. 2015 Kaynaşlı belediyesi geçici işçi  alımı için başvuru yapacak olan kişiler bağlı oldukları yerleşim yerindeki İŞKUR İl Müdürlükleri’nin yayınlayacağı ilanları takip etmelidir. Bazı iş pozisyonlarına geçici işçiler alınmaktadır. Bu işler için başvurular kuraya göre değerlendirilmektedir. Diğer sözleşmeli personel alımları ise genellikle sınavla olmaktadır.Belediyesi 6 aylık çeşitli yerlerde çalıştırmak üzere geçici işçi alımıda yapmaktadır.

Başvuru İçin Genel Şartlar

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak.
Düzce İli Kaynaşlı İlçesi sınırlarında ikamet ediyor olmak.
En az İlkokul mezunu olmak.
E Sınıfı ehliyeti bulunmak
Ekskavatör Kazıma ve Yükleme Belgesinin en az on (10) yıllık olması.
Alınacak Geçici Mevsimlik işçi 2015 yılı içerisinde 5 ay 29 günü geçmemek üzere çalıştırılacaktır.
İş Kanununa göre çalışma vasıflarına sahip olmak.
İşe alınacak kişi yukarıda belirtilen işlerin dışında Belediye Başkanlığınca verilecek olan görevler doğrultusunda çalıştırılacak ve çalışma programına riayet edecektir.

İlanın tam  Metni

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/Ilan_Menu.aspx?ID=1b95b51b-912c-40c2-aa42-f53a1b4f9c15.pdf

Bir önceki yazımız olan Trabzon Ortahisar Belediyesi Daimi Personel Alımı başlıklı makalemizde Trabzon Ortahisar Belediyesi Daimi Personel Alımıortahisar belediyesi işçi alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.