Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eleman Alımı 2016

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi 2016 yılı için personel alımı yapacak. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi 2016 yılı için personel ihtiyaçları doğrultusunda alımlarını yapacaktır. Doğu illeri arasında büyük şehir ünvanına sahip bir kaç ilden biri olan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, personel alımlarını, da diğer belediyelere göre daha fazla personel alımı yapacaktır. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, alım yapacağı personellerle istihdamı artırmayı hedeflemektedir.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2016 da alacağı personelleri hangi departmanlarda istihdam edecek incelediğimizde neredeyse tüm birimlere personel alımı yapılacağını görmekteyiz. Ancak alım yapılacak personel sayısı hakkında net bir bilgi veremiyoruz. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi alımlarını personel müdürlüğü üzerinden yapacak olup personel alımları mülakat ile yapılacaktır.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2016 yılında alım yapmayı planladığı departmanlar şu şekildedir Park bahçe müdürlüğü, zabıta müdürlüğü ve temizlik işleri müdürlüklerine alım yapılacaktır. Personel alım ilanları Devlet Personel Başkanlığının internet sitesinde yayınlanıp alımlar başlanacaktır. Sizde bu ilanlar yayına verildiğinde bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizi takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Uşak Belediyesi Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde belediye alımları 2016, Belediye İş İlanları 2016 ve belediye işçi alımları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Ali dedi ki:

    Park bahce içenlerin çalışmak istiyorum

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.