Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Çine Belediyesi Personel Alımı 2016

Çine Belediyesi Personel Alımı 2016

Çine Belediyesi Personel Alıyor 2016

Merhaba değerli okurlarımız . Çine Belediyesi  bünyesinin Mimar ihtiyacını karşılamak üzere 1 Adet kadrolu Mimar  alıyor. Sizde Çine Belediyesi bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

ARANAN ŞARTLAR
657 Sayılı Devlet Memurlan Kanuııunun 48. Maddesinde belirtilen şaıtları taşıınak.
Görevini devamlı yapmaslna engel olacak sağlık probleıni olmamak.
Başka bir kaınu kurumunda sözleşmeli ola.rak çalışıyor olınaınak.
Aydın ili Çlne İlçesi srnır|arı içerisinde ikamet ediyor olmak. (İlan döneminde yapılan adres
değişiklikIeri geçersiz sayıIacak.)
5- Görevin in gerektirdiği yazılım programların ı tıilınek.

iLANIN TAM METNİ:

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?a4f457fe-4e14-43d6-9b5a-ecad91f19552

Bir önceki yazımız olan Kirazlı Belediyesi Teknik Personel Alım İlanı 2016 başlıklı makalemizde 2016 Belediye İş İlanları, Belediye İş İlanları 2016 ve Belediye İşçi Alımları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Çine Belediyesi Personel Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.