Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016

Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016

Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016

Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyesinin personel ihtiyaçlarını gidermek üzere personel alımı yapılacaktır. Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan duyuruda Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresinde görevlendirilmek üzere belediye tarafından belirlenen kadrolara 2 adet müfettiş yardımcısı alınacak. Sizde Bursa Büyükşehir Belediyesinde Müfettiş yardımcısı olarak çalışmak istiyorsanız başvuru şartlarını inceleyip başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ilanından yararlanmak için Kamu personeli alım sınavı olan KPSS sınavına girip sınavdan en az 70 puan almış olmak gerekmektedir. KPSS sınavından başarılı olmuş adaylar için Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından bir sınav daha yapılacaktır.

Başvuru Şartları ve diğer tüm bilgiler için alt kısımda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanın tam metni için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Bartın Belediyesi Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde bartın belediyesi eleman alımı, bartın belediyesi eleman alımları ve bartın belediyesi iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.